DEN V BANGKOKU

Po dalším 6 hodinovém letu jsme konečně v Bangkoku a jak je pravidlem, začínáme cigaretkou. Přesně na tomto místě nás v roce 2013 zatkla thajská policie, no je na co vzpomínat...... 
Po ubytování v hotelu Bětka s Blážou popíjejí svoje oblíbené pivko Chang v 5:00 v Bangkoku na ulici..... Vzhledem k tomu kolik je právě hodin poznáváme i trochu jinou tvář Bangkoku, zvláště Khao San a okolních ulic. V místních nálevnách sedí už jenom nejotrlejší jedinci, thajci houfně pospávají na ulicích a uklízí se ten obrovský bordel, který tady vzniknul během předchozího opravdu rušného dne. I Míra se alespoň trochu do úklidu zapojil tím, že nakopnul obrovskou krysu, co na něj vystartovala z hromady odpadků (podle slov Míry měla jemný kožíšek a pečlivě zastřižené drápky).
 
Jsem po tom cestování a večerním popíjení úplně country
Ještě poslední cigárko a jdu na kutě!
    
Dneska ráno ve 14:30 .... Bazén na střeše hotelu Rambuttri Village Plaza nás postavil na nohy a nabrali jsme síly, abychom mohli večer vyrazit do uliček Bangkoku na pořádnou večeři. 
Snídaně ve tři hodiny odpoledne...
 
Domlouváme si taxíka na ranní odvoz na letiště Don  Mueong a umiňujeme si, že půjdeme brzy spát. Jako vždy se předsevzetí nedaří, jdeme spát o půlnoci a v půl třetí ráno vstáváme a čeká nás první let s Air Aisa.